O firmie

Wszystkie nasze obiekty

TEO s.c. – rok założenia 1993

Naszą działalność prowadzimy w formie spółki cywilnej dwóch osób fizycznych. W początkowym okresie istnienia firmy zajmowaliśmy się przede wszystkim handlem detalicznym. W 1995 roku w naszej firmie rozpoczął się proces zmiany profilu naszej działalności.

Od 1998 roku naszą specjalnością są usługi polegające na udostępnianiu naszym klientom powierzchni komercyjnych o różnorodnym charakterze (handlowe, biurowe, produkcyjne) znajdujących się w obiektach będących własnością naszej firmy.

Obecnie dodatkowo, lecz z nie mniejszym zaangażowaniem, zajmujemy się realizacją inwestycji w obszarze budownictwa mieszkaniowego. Nasze zakończone realizacje to “Apartamenty Fiołkowa 10” oraz “Sierakowskiego 37” w Łodzi.

W naszych zasobach występują zarówno obiekty małe (pojedyncze lokale), średnie (500 – 1500 m2) jak i duże (od kilku do kilkunastu tys. m2). Obiekty te znajdują się zarówno w największych aglomeracjach: Warszawa, Łódź, Gdańsk, Poznań jak i w mniejszych miejscowościach: Stargard Szczeciński, Dąbrowa Górnicza, Niemodlin.

Naszym celem jest dalszy rozwój  firmy, poprzez poszerzanie oferty m.in. o nowe lokalizacje, zaś misją satysfakcja klientów oraz ich zadowolenie  ze współpracy z nami.